GERÇEK ZAMANLI KİŞİ SAYIMI VE ÇIKARILABİLİR METRİKLER


İnsanlar bir binaya, odaya veya alana girerken veya çıkarken doğru bilgiler için Terabee’nin 3D Uçuş Süresi insan sayma sistemlerini kurun. %98 veya daha fazla tipik sayım doğruluğu üreten yerleşik algoritmalarla, kişi sayma sistemlerimiz gerçek zamanlı ve kümülatif doluluk düzeyi verileri sağlar. Akıllı Binalarda, ofislerde, mağazalarda, yüksek öğrenim ve konaklama tesislerinde bilgiye dayalı, bilgiye dayalı karar vermeyi mümkün kılıyoruz.

Terabee kişi sayma çözümleri, gelenekselden büyük kapılara veya geçitlere kadar ayrı kurulum için hazırdır. İsteğe bağlı analitik portalıyla kolay yazılım ve donanım entegrasyonu için optimize edilmiştir.

Kişi Sayma L-XL – Geniş girişler ve geçitler için doğru, gizliliği korunan veriler
Herhangi bir geniş iç mekan girişine giren veya çıkan kişi sayısını izleyin. Kongre merkezleri, okullar ve üniversiteler, oteller ve restoranlar, perakende satış alanları veya büyük ofis kompleksleri için uygundur. Terabee Kişi Sayma L-XL, GDPR uyumludur ve %98’den fazla kişi sayma doğruluğuyla anonimliği korur. İki ürün varyasyonu, verilerin Power over Ethernet veya LoRaWAN aracılığıyla iletilmesine izin verir.

ÜRÜN DATASHEET

Kişi Sayma M – Tek kapı girişleri ve dar koridorlar için kablosuz gerçek zamanlı kişi sayacı
İnsanları geleneksel turnikeler ve geçitler yerine terabee ile sayın. Terabee Kişi Sayma M ayrı, kompakt ve PoE, Ethernet veya WiFi bağlantısı yoluyla esnek bir şekilde kurulabilir. GDPR uyumlu cihaz, %95 sayım doğruluğu ile kullanıcı anonimliği sağlar.

ÜRÜN DATASHEET