HAVA KALİTESİNİ UYGUN FİYATLI, SAĞLAM SENSÖRLERLE İZLEYİN VE OPTİMİZE EDİN
Etrafınızdaki havanın kalitesini ölçmek için güvenilir, kurulumu kolay bir teknoloji mi arıyorsunuz?

Dünya çapında, artan kirlilik seviyeleri nedeniyle hava kalitesi bozulmaya devam ediyor. Dünya Sağlık Örgütü, dünya nüfusunun yüzde 99’unun kirli hava soluduğunu ve her yıl 7 milyon erken ölümün hava kirliliğinden kaynaklandığını tahmin ediyor (Kaynak: Sağlık konuları – Hava kirliliği, Dünya Sağlık Örgütü)

CO2, PM 1, 2,5, 4, 10 ve TVOC İndeksi ölçümleriyle birlikte Terabee’nin kullanıma hazır hava kalitesi sensörlerini kurun. Binalarınız ve ofislerinizdeki hava kalitesinin tam resmini elde edin.

Terabee Air Quality SB5 - İç mekan hava kalitesini izleyin ve optimize edin

Terabee-Air-Quality-SB5-1

İsviçre yapımı sensörlerden beş ortam ölçümü alın
Yaşadığımız çevre ve soluduğumuz hava refahımızı, konforumuzu, konsantrasyonumuzu ve üretkenliğimizi önemli ölçüde etkiler.

Terabee Air Quality SB5 ile ortamınızın hava kalitesini yönetin ve beş ortam ölçümünü izleyin. Oda veya bina sakinleri için mümkün olan en iyi havayı sağlayın.

CO2, Partikül Madde (PM 1, 2.5, 4, 10), Toplam Uçucu Organik Bileşikler (TVOC) İndeksi, sıcaklık ve bağıl nem ölçerleri ölçerek, sıcaklığı en iyi nasıl ayarlayacağınız konusunda bilinçli kararlar vermek için ihtiyacınız olan tüm verilere sahipsiniz ve havalandırma sistemleri.

ÜRÜN DATASHEET