ENDÜSTRİYEL OTOMASYONUNUZU SAĞLAMAK İÇİN SAĞLAM, DÜŞÜK MALİYETLİ SENSÖRLER


Hareket algılama, mesafe ölçümü ve sıcaklık izleme için güvenilir, uygun maliyetli, kurulumu kolay bir teknoloji mi arıyorsunuz?

Otomatikleştirilmiş endüstriyel proseslerinizin birçoğunun ihtiyaçlarını karşılamak için endüstriyel iletişim protokolleriyle birlikte Terabee’nin hazır sensörlerini kurun.

Akıllı, uzun menzilli mesafe sensörleri ve düşük maliyetli termal görüntüleme sensörleri arıyorsanız, Terabee algılama, elektronik ve otomasyonda bir dünya lideridir.

TERABEE 3D CAM VGA

Sınıfındaki çok yönlü, en hafif, en küçük ve en uygun fiyatlı endüstriyel sınıf ToF derinlik kamerası

Terabee’nin Endüstri 4.0 ürünlerine en son eklenen 3Dcam VGA, kazanan olmak için fiyat, performans ve çok yönlülüğü bir araya getiriyor. Sağlam, IP65 ve IP67 dereceli bu cihaz, sınıfındaki en küçük, en hafif ve en uygun fiyatlı endüstriyel sınıf Uçuş Süresi 3D kameradır.

En geniş Görüş Alanı (90° × 67,5°), VGA çözünürlüğü (640 × 480 piksel) ve Sınıf 1 lazer ürünü olarak Terabee 3Dcam VGA, endüstriyel otomasyon ve endüstri 4.0 çözümlerinde önemli bir bileşendir. Lojistik, mobil robotik, insan-makine etkileşimi, seviye izleme, akıllı tarım ve insan ve hareket algılama gibi uygulamalar için uygundur.

Yerleşik bilgi işlem ve açık yazılım platformu, mevcut kod kitaplıklarını kullanmakta ve daha da yüksek işlem verimliliği için uçta uygulamaları çalıştırmakta özgür olduğunuz anlamına gelir.

ÜRÜN DATASHEET

TERABEE IND-THERMAL-90

Terabee IND-Thermal-90, piyasadaki en hafif ve en kompakt çok pikselli endüstriyel sınıf termal kameradır.

Geniş Görüş Alanı ile alanları ve eşikleri izleyebilir, alarm verebilir ve görüş alanındaki sıcak/soğuk noktaların sayısını sayabilir. Ölçümler daha sonra güvenilir kontrol sistemleri oluşturmak için otomatik olarak iletilir.

Az yer kaplaması ve satın alınabilirliği sayesinde Terabee IND-Thermal-90, Endüstri 4.0 ve Endüstriyel IoT kurulumlarında ideal bir bileşendir ve daha önce termal ölçüm izlemenin maliyet açısından engelleyici olduğu çeşitli uygulamalara hitap eder.

Varsayılan olarak çok çeşitli sıcaklıklarda çalışan ürün, akıllı EDGE işleme ve yeni IIoT ve Endüstri 4.0 uygulamaları için çok yönlü performanstan da yararlanır.

ÜRÜN DATASHEET

TERABEE IND-ToF-1

Kompakt, sağlam ToF mesafe sensörü, 6 çalışma modu ve endüstriyel iletişim protokolü


Sensör, Uçuş Süresi teknolojisini kullanarak 12,5 metrelik algılama özellikleri sunar. Sağlam IP65 muhafaza, kompakt (99 gram) ve uygun maliyetli bir tasarımda toza ve suya dayanıklılık özellikleri sağlar.

Alarmları tetiklemek, hareketi algılamak, nesneleri saymak ve daha fazlası için sahada öğretme düğmeleri kullanılarak programlanabilir mesafe eşikleri ayarlanabilir! Sensör, klasik bir NO/NC anahtarlama çıkışı (0-24V) ile yakınlık bildirimi sağlarken, ayrıca kalibre edilmiş mesafe verilerini RS485 arabirimi aracılığıyla iletir. Altı yerleşik çalışma modu, çeşitli izleme uygulamalarını ele almanızı sağlar!

ÜRÜN DATASHEET