Rotoclear S3, işleme süreçlerinin kalıcı olarak net bir görünümünü oluşturmak için merkezkaç kuvveti kullanır. 

Akıllı tasarımı, engelsiz görüşler sunan, rahatsız edici bir çubuk olmadan dünyanın tek kendi kendini temizleyen dönen penceresi olmasını sağlar.

Rotoclear S3 size neler sunuyor?
Sürekli görsel izleme seçeneği, başlatmayı çok daha kolay, daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli hale getirir.

Proseslerinizin net bir şekilde görülmesi hurda maliyetlerini en aza indirmenize olanak tanırken, Rotoclear S3 gereken zaman alıcı temizlik miktarını önemli ölçüde azaltır.

Rotoclear S3’ün patentli tahrik konsepti de çok kısa bakım süreleri sağlar, çünkü gerektiğinde rotor hemen değiştirilebilir.
​Ayrıntılara bakın

ÖZELLİKLER

Rahatsız edici çubuk olmadan geniş görüş alanı
Dünyada benzersiz: Rotoclear S3’ün devrim niteliğindeki tahrik konsepti, alet ve iş parçasının 360°’lik bir görünümünü sağlayarak kablo kanalı için bir çubuk kullanmaktan vazgeçmemizi sağlıyor.

Minimalist Tasarım
Yeterli Alan İyidir: Rotoclear S3, makinenin önüne mükemmel şekilde sığacak kadar basit olacak ve böylece genel estetiği artıracak şekilde tasarlanmıştır.

%100 sızdırmaz
Optimize edilmiş konturlar, sofistike bir labirent conta ve sızdırmazlık havasının verimli kullanımı: S3 minimum sızdırmazlık havasıyla bile mükemmel bir şekilde sızdırmaz hale gelene kadar optimizasyon çabalarımıza devam ettik.

Düşük kurulum yüksekliği
Sadece 33,5 mm montaj yüksekliği ile Rotoclear S3, piyasadaki tüm geleneksel kapı sistemlerine kolayca entegre edilebilir. Aerodinamik tasarımına rağmen dönen penceremiz tüm standart güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Hızlı cam değiştirme konsepti
Daha basit olamazdı: akıllı tasarım, makine penceresinin ve rotorun ultra hızlı değiştirilmesini sağlar. Sadece bir vidayı gevşetin, makine penceresini değiştirin ve ardından vidayı tekrar sıkın. Kulağa basit mi geliyor? Çünkü öyle.

Freze makineleri ve torna tezgahları için denenmiş ve test edilmiş güvenlik
Kullanıcı güvenliği en zorlu koşullarda bile her zaman önce gelmelidir, bu nedenle Rotoclear S3’ün işleme merkezlerinde ve torna tezgahlarında DIN EN 12417 ve DIN EN ISO 23125 standartlarına uygun olarak tutma kapasitesini göstermek için balistik testler gerçekleştirdik. .