İster cihazın perspektifinden net bir görüş ister makine iç kısmına genel bir bakış arıyor olun, kendi kendini temizleyen Rotoclear C2 kameralar, en zorlu koşullarda bile devrim niteliğindeki perspektiflerden 4K görüntüler oluşturur.

Akıllı kontrol ünitesi, yalnızca yakınlaştırma özelliğiyle sezgisel kontrol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kaydedilen video ve fotoğrafların değerlendirilmesini de sağlar.

 

Rotoclear C2’nin size sundukları
Makine iç mekanları için önde gelen kamera sistemi, işleme süreçlerinizi optimize etmek için size yeni bilgiler sağlayacaktır. Tabii ki, bu değerli görüntü bilgilerini başkalarıyla da kolayca paylaşabilirsiniz.

Rotoclear C2 ayrıca otomatikleştirilmiş görüntü analizi için ve dolayısıyla üretimin daha fazla otomasyonu için temel temeli oluşturur.

Özellikler

Her zaman net bir görüş
Kamera merceğinin önündeki yüksek hızlı dönen pencere, soğutma sıvısı ve uçuşan talaş ve talaş varlığında bile her zaman tüm işleme süreçlerinin net bir şekilde görülmesini sağlar.

Yüksek çözünürlüklü görüntüler
Kamera kafası, saniyede 60 kare (HD ve FullHD olarak kayıt) ile 4K’ya kadar canlı akış çözünürlüğü sağlar. Ancak görüntüler, HD ve FullHD gibi daha düşük çözünürlüklere ve yenileme hızlarına da ölçeklendirilebilir. Her iki durumda da, yakınlaştırma modunda bile kristal netliğinde görüntüler elde edersiniz.

Yakınlaştırmayı kaydırın
Bir görüntü bölümünü büyütmek mi istiyorsunuz? Çok kolay: doğrudan ekranda kaydırmanız yeterli. Böylece kullanıcılar, işleme ayrıntılarını sezgisel ve hızlı bir şekilde gözlemleyebilir ve analiz edebilir.

Cihaz, üstten veya yandan görünüm
Rotoclear C2 kameralar, çalışma alanının üst kısmına (üstten görünüm), yan tarafına (yandan görünüm) veya doğrudan motor miline (araç görünümü) monte edilebilir. Devrimci perspektiflerden net görüşler için.

Perspektifi ikiye katlayın
Aynı anda iki farklı açıdan süreci gözlemlemek ister misiniz? Problem değil. Kontrol ünitesine iki kamera kafası bağlarsanız, örneğin işlemeyi aynı anda hem yukarıdan hem de takımın perspektifinden gözlemleyebilirsiniz.

Akış ve kayıt
Dijital görüntü verileri, HDMI, TCP/IP veya RTSP üzerinden canlı yayınlanabilir ve istenildiği zaman HD ve FullHD olarak kaydedilebilir, bu da onları satış ve pazarlama amaçları kadar süreç optimizasyonu için ideal hale getirir.

Mükemmel aydınlatma
Olağanüstü görüntüler mükemmel aydınlatma gerektirir, tam da bu nedenle kamera kafalarımıza özel olarak geliştirilmiş birinci sınıf Waldmann ışık kaynakları taktık.

Bağlantı opsiyonlarının seçimi
İster HDMI, ister USB veya Ethernet kablosu olsun, kontrol ünitemiz, görüntü verilerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde iletilmesi ve sistemin şirket içi ağa entegrasyonu için tüm geleneksel bağlantı seçeneklerini sunar.

Esnek kurulum seçenekleri
Kameralarınızı nereye konumlandırmak isterseniz isteyin, optimize edilmiş, özel kamera kurulumu için mevcut tüm seçenekleri, duvarın içine veya üstüne (veya üstüne) hızlı ve kolay montaj için çok sayıda seçenekle birlikte sunuyoruz.

Analiz fonksiyonları için temel
Dijital görüntü verilerinin faydası? İşleme proseslerinin otomatik analizi için temel oluştururlar. Örneğin, süreçler otomatik olarak optimize edilebilir ve takım ve iş parçası çarpışmaları gelecekte tamamen önlenebilir.

Uzaktan Görüşler
Dünyanın neresinde olursanız olun, hangi istemciyi kullanırsanız kullanın: Basit iletim, görüntü verilerinizi istediğiniz zaman uzaktan ve esnek bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Rotoclear C2 yalnızca uzaktan analize olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda süreç kontrolünü daha esnek hale getirir.

API arayüzleri
Makinenize özel olarak uyarlanmış yeni kamera işlevlerini uygulamak istiyor musunuz? Sorun değil. API arayüzlerimiz, bunu yapmak için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunar. Örneğin, kamerayı doğrudan yazılım uygulamanızdan kontrol edebilir veya görüntü bilgilerini program iş akışlarınıza otomatik olarak entegre edebilirsiniz.