Her zaman net bir görüş
Kamera merceğinin önündeki yüksek hızlı dönen pencere, soğutma sıvısı ve uçan talaşların varlığında bile her zaman tüm işleme süreçlerinin net bir şekilde görülmesini sağlar.

Gerçek zamanlı olarak yüksek çözünürlüklü görüntüler
Kamera kafası, saniyede 60 kare ile 4K’ya kadar çözünürlük sağlar. Sistem, mümkün olan en iyi monitör çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlar ve her zaman keskin görüntüler sunar.

Esnek kurulum seçenekleri
Kameralarınızı nereye yerleştirmek isterseniz: Duvarın veya tavanın içine veya önüne hızlı ve kolay kurulum için çok sayıda seçenekle, bireysel olarak optimize edilmiş bir kamera kurulumu için tüm seçenekleri sunuyoruz.

Son derece kompakt kamera kafası
Rotoclear C Basic’in kamera kafası, küçük boyutuyla etkileyicidir. Bu, yalnızca kamera kafalarının makinenin içinde daha fazla yere takılmasına izin vermekle kalmaz, kompakt tasarımı aynı zamanda önemli ölçüde daha az talaş yuvası sağlar.

Yüksek performanslı aydınlatma
Mükemmel aydınlatma koşulları için, bu uygulama için özel olarak geliştirilmiş kamera kafalarımıza birinci sınıf Waldmann aydınlatması taktık.

Mobil kurulum için hizalama sensörü
Şu anda yalnızca Rotoclear C2 ve Rotoclear C Basic size görüntüleri doğrudan kesici takımın bakış açısından sunuyor. Bu devrim niteliğindeki bakış açısını etkinleştirmek için bir hizalama sensörü kurduk. Kamera kafasının hareketini algılar ve telafi eder.