Yüksek Kaliteli Kablo Tertibatları

 


LÜTZE kablo grupları hemen hemen tüm sektörlerde kullanılmaktadır, ancak en çok makine mühendisliği, enerji teknolojisi ve elektromekanik alanlarında kullanılmaktadır.

 

LÜTZE, burada 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve uluslararası satış şirketleri ve büyük ölçüde küresel müşteriler için temsilcilikleri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

 

LÜTZE kablo gruplarının ana ilkesi, dahili CIP süreçlerimiz tarafından desteklenen QM yönetim sistemi ISO9001’e göre kalite güvencesidir.

 

Kablo uzmanlarından kablo montajları
Müşterilere aktif olarak tavsiyelerde bulunmak ve onları desteklemek LÜTZE’nin doğasında var, böylece her bir müşterinin avantajlarını sürekli olarak geliştiriyor.

Çeşitli endüstriyel uygulamalar için numaralandırılmış veya renkli damarlara sahip elastik ve oldukça esnek kontrol kabloları. Lütze kontrol kabloları, makine ve üretim sistemlerine, endüstriyel iklimlendirme teknolojisine, ayrıca konveyör sistemlerine ve diğer birçok endüstriyel uygulamaya uygundur.

Renk kodlu damarlı, ekransız, ekranlı ve bükümlü çift olarak esnek ve oldukça esnek elektronik kablolar. Lütze elektronik kabloları, otomatik imalatta endüstriyel uygulamalar için optimum çözümdür.

Endüstriyel ortam için siyah PUR kılıflı EN 60947-5-2 ile uyumlu olarak renk kodlu son derece esnek aktüatör-sensör kabloları. Bu kablolar, mekanik işlemenin yanı sıra saha kablolaması için uygundur.

Endüstriyel veri yolu sistemleri ve ağlarında veri aktarımı için hareketli  ve oldukça esnek veri yolu kabloları. Lütze, dünya çapında en yaygın sistemler ve çeşitli endüstriyel ethernet standartları için sistem uyumlu bus ve network kabloları sunmaktadır.

Hareketli ve oldukça esnek motor bağlantı ve enerji besleme kablolarının yanı sıra sisteme özel servo ve geri besleme kabloları. Verimli bir güç aktarımı için düşük kapasitanslı kablolar.

Lütze, tüm yaygın servo tahrik sistemleri için montajlı kablolar ve ayrıca müşteriye özel çözümler sunar. Ayrıca Siemens front-end plug S7, ara kablo, usb3.0 bağlantı kabloları ve sarmal kablolar gibi önceden birleştirilmiş kablolar.

Aktüatör-sensör kutuları, M8 ve M12’de kablo ve erkek, yapılandırılabilir veya endüstriyel kullanımlar için kablolu. M8, M12, RJ45 ve USB için arayüzler ve/veya panel geçiş ve saha veri yolu sistemleri ve ethernet uygulamaları için çözümler.

Bastırıcı uzmanı olarak Lütze, kontaktörler, valfler ve motorlar veya diğer indüktörler için çeşitli mahfaza modellerinde uygun aşırı gerilim korumaları sunar. Talep üzerine özel fonksiyonlar veya tasarımlar mevcuttur.

Lütze montaj kolaylığı sağlayan çeşitli aksesuarlar sunmaktadır.