UL ile dünya çapında endüstriyel uygulamalar için güvenilir, esnek ve yüksek hareketli kabloları


Servo sürücü sistemleri, filtre teknolojisi, konnektörler ve endüstriyel ethernet için hazır kablolar.

 

Verimli soğuma ve yerden tasarruf sağlayan pano kablolaması için eksiksiz AirSTREAM sistemi

 

IIoT için evrensel arayüz teknolojisi, güç kaynağı ve akıllı akım kontrolü

 

 

 

   60 yılı aşkın bir süredir otomasyonda bir gelenek – Sayısız öncü başarıya sahip LÜTZE, bugün dünya çapında endüstrinin önde gelen firmalarından biridir. Bay Friedrich Lütze, 1958’de Almanya, Stuttgart yakınlarındaki Weinstadt’ta Friedrich Lütze GmbH’yi kurdu. O zamandan beri, otomasyon için elektronik ve elektroteknik bileşenler ve sistem çözümleri ve demiryolu mühendisliği için yüksek teknoloji tasarlanmış ve üretilmiştir.

Çığır açan yenilikleri ve uluslararası patentleri ile o zamanlar henüz genç olan şirket, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştı. Anahtar kontrol kabini kablolaması için LSC kablolama sisteminin 1972’de 

piyasaya sürülmesiyle, kontrol panosu üreticileri ilk kez geleneksel düzene göre %25’e kadar daha fazla alan tasarrufu yapabildi. 1980’lerin başında LÜTZE, sürekli esneyen SUPERFLEX® kablolarını dünyada sunan ilk tedarikçiler arasındaydı.

Otomasyon sektörünün yenilikçi ve verimli ürünleri ile lider tedarikçiler arasında yer almak, kurulduğu günden bu yana kurum felsefesi olmuştur. LÜTZE, araştırma ve geliştirmeye sektör ortalamasından çok daha fazla yatırım yapıyor. Aile şirketi, Bay Udo Lütze’nin ikinci nesli tarafından yönetilmektedir.