CNLINKO, 2004 yılında kurulan, yüksek performanslı bağlantı elemanları ar-ge ve üretimi yapan teknoloji firması.

 

On yıldan uzun bir süredir devam eden istikrarlı bir gelişimin ardından CNLINKO, yenilikçi, verimli, özel ve ihtiyatlı bir araştırma ekibi, olağanüstü üretim sistemi ve on özel ürün inceleme raporunu kapsayan güçlü ürün inceleme laboratuvarına sahip kapsamlı bir yönetim sistemi kurmuştur.

 

2016 yılında “Ulusal İleri Teknoloji Kurumsal Sertifikası” almaya hak kazandı.

Genel Bakış

GÜÇ KONNEKTÖRLERİ

UL, CE ve RoHS sertifikalarına tam uygun farklı bağlantı modları ve malzeme ile 2, 3, 4 pin dahil olmak üzere, 10 farklı seri güç konnektörü. Endüstriyel ekipmanlarda, aydınlatma sistemlerinde, video / ses sistemlerinde, telekomünikasyonda, havacılık ve denizcilik sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

SİNYAL KONNEKTÖRLERİ

Sinyal konektörlerimiz 5-24 pin çoklu çekirdek, RJ45 ve fiber optik fiş ve soket içerir. UL, CE ve RoHS sertifikası ile tüm uyum. Çok çeşitli endüstriyel sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadırlar ve zorlu ortamlarda her zaman mükemmel performans sağlarlar.

DATA KONNEKTÖRLERİ

Data konnektörlerimiz USB 2.0 / 3.0 ürünlerine odaklanmıştır, fiş, soket, dönüştürücü kablo ve bağlantı noktaları içerir, bunlar veri iletim sisteminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Her zaman güvenilir iletim ve güvenli stabilite sağlarlar.

endüstriyel çözümlerimiz

su geçirmez

Ürünlerin tamamı IP67 Koruma sınıfındadır. Çift izolasyonlu ve sağlam gövdeli

Yüksek Isı dayanımı

Gövde malzemesi olarak kullanılan metal ve plastik parçalar yüksek sıcaklık dayanımına sahiptir. Tamamen dış ortam ve endüstriyel şartlarda çalışmak için tasarlanmıştır.

çevre dostu

Sağlamlığın yanı sıra çevreci ürünler. Ürünlerin tamamı RoHS şartlarını sağlamaktadır.