Brotflex, her boy ve ölçüde polyester kablo kılıfları, silikon kaplı cam elyaf kılıflar, poliüretan kaplı cam elyaf kılıfları imal eden kendi markamızdır.

ALÜMİNİZE CAM ELYAF KILIFLAR

Alüminize kumaş veya alüminyum folyo kaplı kumaş, müşterinin özel taleplerini karşılamak için yüzeyde alüminyum folyo ile lamine edilmiş fiberglas kumaştır. Alüminyum destek, hem ısı hem de ışığın mükemmel yansımasını sağlar. Alüminize kumaş, pürüzsüz bir yüzeye, güçlü ışık yansımasına, düşük nem buharı iletim hızına, uzunluk ve genişlikte iyi gerilme direncine sahiptir. Ortalama çalışma sıcaklığı 550ºC.

ÇİFT TARAFI SİLİKON KAPLI CAM ELYAF KILIFLAR

Kaynak ve kesim işleri sırasında oluşan erimiş metal sıçramalarına dayanacak şekilde tasarlanmış iki tarafı silikon kaplamalı yangına dayanıklı cam elyafı kumaştan hazırlanır. Ø 20mm’den başlayan Çap ölçülerinde ve istenilen uzunlukta imalatımız vardır. İhtiyaç duyulan boya göre küçük parçalara kesip kullanım için uygun. Sürekli çalışmada 250ºC sıcaklığa dayanır ve geçici olarak 900ºC’ye varan sıcaklık dayanımı vardır.

POLİÜRETAN KAPLI CAM ELYAF KILIFLAR

PU Kaplamalı Camelyaf
PU kaplı kumaş, müşteri taleplerini karşılamak için yüzeyde PU (poliüretan) kaplı fiberglas kumaştır. Temel cam elyaf kumaş ile karşılaştırıldığında, üstün aşınma direnci, yüksek dayanım, yüksek sıcaklık dayanımı ve iyi alev geciktirici özellik, iyi sızdırmazlık özelliği ve kimyasal dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Brotflex, farklı renk ve genişlikte tek taraflı ve çift taraflı poliüretan kaplı kumaş sağlayabilir.

SİLİKON KAPLI CAM ELYAF KILIFLAR

Kaynak işleri sırasında oluşan erimiş metal sıçramalarına
dayanacak şekilde tasarlanmış tek tarafı silikon kaplamalı
yangına dayanıklı cam elyafı kumaştan hazırlanır.
Sürekli çalışmada 250ºC sıcaklığa dayanır ve
geçici olarak 550ºC’ye varan sıcaklık dayanımı vardır. Kimyasallara karşı dayanıklıdır. Elektrikli yalıtkan.Her iki taraf da yangına dayanıklıdır. Kaynak uygulamalarınız için koruyu olarak kullanılabilir.

POLYESTER KABLO KORUMA KILIFLARI

Isıya dayanıklı alev geciktirici polyester kablo kılıfları.

Polyester örgülü kılıf, otomotiv endüstrisinde, makine sanayi,

pano montaj ve elektrikli cihazlarda aşınma koruması,

kablo düzenlemesi, sıcaklık koruma gibi amaçlarla kullanılır.

Genel Özellikler ;
-Sağlam polyesterden yapılmış
-Son derece esnek
-Yüksek aşınma dayanımı
-Çok yüksek yüzey kaplama

ÖZEL ÖLÇÜ ÜRÜNLER

Kullanım alanına göre tasarlanmış özel ölçü ürünler.