STI-Endüstriyel güvenlik sistemleri

STI, 1894’ten beri endüstriyel güvenlik cihazları ürettiyor.

1900 yılında Pariste yapılan Dünya Fuarı’nda altın madalya kazanan sıralı sistem emniyet kilitlerinin mucididir.
STI, endüstriyel uygulamalar için güvenlik kilitleri üretmektedir. Ürünleri, operatörlerin tehlikeli bir alana erişim sağlarken kesin olarak tanımlanmış bir adımlar dizisini takip etmelerini gerektirir.
STI’nın ürünleri arasında kontrol devreleri, anahtarlama cihazları ve erişim noktaları için kilitler ve anahtarlar bulunur. Şirket ayrıca vanalar ve depo yükleme alanları için de özel güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Paris, Fransa yakınlarında bulunan STI, tüm dünyada bir distribütör ve satış elemanı ağıyla temsil edilmektedir.

 

Genel Bakış

ANAHTAR DEĞİŞİM İSTASYONLARI

Anahtar değişim kutuları, daha sonra kutunun içine hapsolmuş olan bir veya daha fazla anahtarın sokulmasıyla bir veya birkaç anahtarı serbest bırakmak için kullanılır.
Örneğin, transformatöre erişim sağlayan anahtarları serbest bırakmak için topraklama anahtarlarından gelen tüm anahtarlar kutunun içinde tutulur.
Minimum silindir sayısı 2’dir. Maksimum değer, kilidi takmak için mevcut alana bağlıdır. Anahtarın kilidin içinde olup olmadığını gösteren bir elektrik sinyali vermek için kutunun her iki ucunda bir anahtara sahip olabilirsiniz.elik ve enerji üretimidir.

DÖNER KİLİTLER

Bu tip kilitler, kapılar, kapaklar, muhafazalar ve diğer mobil korumalar gibi erişimlerin kilitlenmesini sağlar. Kompakt, 2 parçadan oluşur: genel olarak sabit parçaya monte edilmiş bir anahtar girişli gövde ve hareketli parçaya sabitlenmiş mandallı anahtar. Tehlikeli erişim sıklığı tehlikeli alanlar için özel olarak tasarlanmıştır. RTG kilidi önemli yanlış hizalamaları destekleyebilir. Erişim açıklığının yanına bağlı olarak, mandal anahtarı takılabilir:
– sağda veya solda
– önünde veya arkada
Önemli Not: Cihaz, ortak bir aparat tarafından “geçersiz kılınamayan” bir kilit sistemi içerir.

LOJİSTİK KİLİTLER

Bu segment, güvenli yükleme veya boşaltma işlemlerine izin vermek için araçların hareketsiz hale getirilmesini sağlar. Ayrıca Silo yükleme hatalarını önlemek için kullanılan kilitler mevcuttur. İki makara, tekerleğin kolayca takılmasını ve / veya çıkarılmasını sağlar. Sürücüsünün varlığını uyarması için kamyon tekerleğine sabitlenen palete bir DURDURMA işareti yerleştirilmiştir.

 

MANDAL KİLİTLER- ERİŞİM KİLİDİ

Bu kilit, kayar kapılar, kapaklar, muhafazalar ve diğer korumalar gibi erişimlerin kilitlenmesini sağlar. Aşındırıcı veya korozif ortamlara dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İsteğe bağlı Zincir Anahtarına sahip NXOL kilidi, yüksek derecede yanlış hizalamayı destekleyebilir.

SKM- AKILLI ANAHTAR YÖNETİCİSİ

Anahtar hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak bilmenizi ve güvenli bir ortamda anahtarların hızlı ve verimli bir şekilde izlenebilmesini sağlar. Tüm anahtarları yönetebilir ve riski azaltabilir ve sınırlı alanlara girişi durdurabilirsiniz. Bir anahtarın hareketi web arayüzü aracılığıyla gerçek zamanlı olarak kaydedilir ve kullanılabilir. Yöneticiler sistemin durumuna erişip sorgulayabilir veya veritabanını akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla değiştirebilir.

SÜRGÜLÜ KİLİTLER

– İşyeri kazalarında büyük azalma.
– Çalışma sürecinize kurulumu ve entegrasyonu kolaydır.
– İnternet’e erişmeden önce tamamlanması gereken önceden belirlenmiş eylemler
 tehlikeli bölge veya makine.
– Kablo gerekmez
Bir anahtarın aynı anda iki yerde olamayacağı fikrine dayanarak, kilitleme sistemlerimiz operatörleri önceden belirlenmiş bir performans göstermeye zorlar
dizi, özellikle bakım ve işletme gereksinimleri ile ilgili olarak. En temel şekliyle, anahtar aktarma ilkesi aşağıdakileri içerir:
Bir makinenin güç kaynağının ve erişim noktasının, tek bir ortak anahtarla çalıştırılan kilitlerle pozitif kilitlenmesi.