KUKDONG, konnektörler, kablo demetleri ve elektronik ekipman bileşenleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirketin ürünleri yalnızca Kore Ordusu tarafından kullanılmamaktadır, ayrıca yerel savunma teçhizatı üreticileri tarafından da kullanılmaktadır. Şirket, ABD, Avustralya, İngiltere, Çin, Tayvan, Japonya ve Tayland’ın Askeri tip konnektör ve bağlantı parçalarının büyük tedarikçilerindendir. Şirket, yüksek kaliteli bir nihai ürün oluşturmak için savunma teçhizatı üreticileri ile yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

KUKDONG, müşterileriyle birlikte büyümek ve bölgedeki güvenilir ve kaliteli odaklı bir üretici olarak tanınan bir şirket olmak için bir vizyona sahiptir.

Genel Bakış

KDB SERİSİ

KDB dairesel Bayonet kuplaj konnektör serisi VG 95234 şartnamesine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu son derece güvenilir konektör serisi, köklü MIL-DTL-5015 tipinde bir gelişmedir.
  KDB serisi, sıvıya karşı olağanüstü titreşim korumalı sızdırmazlık ve kolay bağlantı / bağlantı kesme sunan kanıtlanmış bir süngü bağlantı tasarımına sahiptir.

KDB serisi, kara askeri araç ve teçhizat uygulamaları için tasarlandı.

MIL-DTL-5015A

MIL-DTL-5015, Düşük (standart) Yoğunluklu, çok dayanıklı, çok pinli, dişli, dairesel Askeri ve Ticari konektörler sabit veya hareketli askeri teçhizatlarda, endüstriyel takım tezgahlarında, robotlarda ve otomasyonda ve kamyonlarda, otobüslerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır, gemiler ve uçaklar.

Bu konektörler, MIL-C-5015 teknik özelliklerinin tüm malzeme ve performans gereksinimlerine tam olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır. KD 5015 konnektörler, diğer tüm üreticilerin 5015 konektörleriyle tamamen birbirine bağlanabilir ve değiştirilebilir.

MIL-DTL-26482

MIL-DTL-26482 Orta Yoğunlukta çok pimli, süngü kilitleme, minyatür askeri dairesel konektör ~ minimum ağırlıkta sağlam yapı. Bu konektörler, MIL-C-26482 serisi I şartnamesinin malzeme ve performans gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır.

MIL-DTL-26482 Serisi I konektörler genel amaçlı, çevreye dayanıklı, minyatür dairesel konektörlerdir, süngü kuplajlı endüstriyel uygulamalarda kullanım için hızlı pozitif çiftleşme ve konektörün açılmasını sağlar. Kullanılan ticari uçak, askeri uçak, enstrümantasyon, aviyonik, yüksek sıcaklık endüstriyel ekipman, telekomünikasyon

KD 26482 konnektörleri tamamen birbirine bağlanabilir ve diğer tüm üreticiler 26482 konektörleriyle değiştirilebilir.